• Informacje dla Rodziców

KWIECIEŃ

W dniu 16.04.2024 r. (tj. worek) od godz. 9:00 odbędzie się sesja fotograficzna "Ogrodnik".

23.01.2024r. o godz. 10.00 odbędzie się uroczyste spotkanie z okazji

,,Dnia Babci i Dziadka"  w związku z tym prosimy, aby dzieci w tym dniu ubrane były:

chłopcy- białe eleganckie koszule i czarne bądź granatowe eleganckie spodnie

dziewczynki- białe eleganckie bluzeczki i białe rajstopki lub rajtuzki (spódniczki będą przedszkolne).

OGŁOSZENIE

W dniu 19.12.2023 r. (tj. wtorek) odbędzie się w naszym przedszkolu Wigilia. Bardzo prosimy, aby dzieci przyszły ubrane w tym dniu odświętnie.

OGŁOSZENIE

W dniu 06.12.2023 r. (tj. środa) odbędzie się "Spotkanie ze Świętym Mikołajem". Bardzo prosimy, aby dzieci w tym dniu przyszły ubrane w czerwone koszulki, ciemne spodnie i czapki Mikołaja

Dziękujemy.

Drodzy rodzice!

Serdecznie zapraszamy Was na Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka, które odbędzie się 28 listopada (tj. wtorek) o godzinie 10:00 na sali gimnastycznej.

Prosimy, aby dzieci ubrane były na galowo:

- dziewczynki- biała bluzeczka i czarna lub granatowa spódniczka

- chłopcy- biała koszula i eleganckie czarne lub granatowe spodnie

24.11. tj. piątek świętujemy Dzień Misia. Dzieci mogą przynieść do przedszkola swojego ulubionego pluszaka.

Dnia 20.11. (tj. poniedziałek) obchodzimy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka w związku z tym prosimy, aby dzieci ubrane były na NIEBIESKO.

Drodzy rodzice!

OGŁOSZENIE

10. 11. 2023 r. - prosimy aby wszystkie dzieci przyszły w galowych strojach (białe koszule, bluzki i ciemne spodnie, spódniczki).

SPOTKANIE  BAJKOWYCH POSTACI

3 listopada 2023 r. odbędzie się Dzień Postaci z Bajek.

Prosimy w tym dniu o bajkowe przebrania dla dzieci

OGŁOSZENIE

W dniu 09.10.2023 r. (tj. poniedziałek) będziemy obchodzić w naszym przedszkolu "Dzień drzewa". Prosimy, aby z tej okazji dzieci przyszły do przedszkola ubrane w koszulki w kolorze: żółtym lub czerwonym lub pomarańczowym lub brązowym

OGŁOSZENIE

W dniu 11.10.2023 r. (tj. środa) odbędzie się sesja fotograficzna "Grzybobranie".

OGŁOSZENIE

W dniu 02.10. 2023 r. (tj. poniedziałek) odbędą się zawody sportowe międzygrupowe. Bardzo prosimy, aby dzieci były ubrane w tym dniu na sportowo.
          Dzięujemy.

OGŁOSZENIE

W dniu 13 września 2023 r. (tj. środa) o godz. 15:30 odbędzie się zebranie dla Rodziców rozpoczynające rok 2023/2024. Zebranie ogólne odbędzie się na sali gimnastycznej, następnie zapraszamy do sali grupy I na spotkanie z nauczycielkami.

OGŁOSZENIE

Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z nowoprzyjętymi dziećmi na drugie spotkanie adaptacyjne, które odbędzie się 29. 08. 2023r. (tj. wtorek) o godz. 15.30.