• Witamy w Przedszkolu Miejskim nr 13 w Mielcu

• "Przedszkole to ogródek,
        w którym rosnące rośliny to Dzieci,
        a nauczyciel jest ogrodnikiem
        dbającym i pielęgnującym ich rozwój"

Friedrich Froebel
      • PROMUJEMY ZDROWIE

• Tworzymy przedszkole przyjazne dzieciom, rodzicom, pracownikom, w którym wszyscy dobrze się czują. Szczególną uwagę zwracamy na zdrowe odżywianie, aktywny styl życia, bezpieczeństwo i higienę przedszkolaków.
      • XVII Mała Olimpiada Sportowa

• Organizujemy imprezy i akcje o zasięgu międzyprzedszkolnym, a wysoko wykwalifikowana, systematycznie doskonaląca się kadra, w pracy wychowawczo - dydaktycznej wykorzystuje i tworzy innowacje i programy rozwijające zainteresowania i zdolności Dzieci, współpracując tym samym z innymi instytucjami, placówkami oświatowymi.
      • Współpraca z Rodzicami i całą społecznością przedszkolną

• Zapraszamy do współpracy całą społeczność przedszkolną: dzieci, rodziców i pracowników
      • Sale przedszkolne

• Posiadamy kolorowe, dobrze wyposażone sale, gdzie Dzieci rozwijają zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i poszerzają wiedzę.
      • Ogród przedszkolny

• Nasze przedszkole dysponuje dużym, bezpiecznym ogrodem zachęcającym do spędzania czasu na świeżym powietrzu

• Przedszkolny sukces!

• Nasze przedszkole posiada

KRAJOWY CERTYFIKAT

PLACÓWKI PROMUJĄCEJ ZDROWIE

27 listopada 2019 r. w Warszawie Centralna Kapituła Krajowego Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie nadała naszej placówce Krajowy Certyfikat Przedszkola Promującego Zdrowie.